Кропивницькі кікбоксери посіли 13 призових місць на чемпіонаті України (фото)

Перегляди: 1078

Вихованці кропивницької Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи - 4 посіли 13 призових місць на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO.

Про це повідомляє «Комплексна ДЮСШ - 4» міста Кропивницький в Фейсбуці.

Змагання проходили з 21 по 24 вересня 2023 року у місті Тернопіль серед Дитячо-юнацьких спортивних шкіл, участь в яких взяли майже 800 спортсменів з 15 областей України.

Кіровоградську область представили 15 спортсменів, які вибороли 7 золотих медалей, 2 срібні та 4 бронзові.

Золоті нагороди отримали в категорії «Лайт-контакт» Максим Чуприна, Святослав Поляченко та Мирослава Поляченко. В категорії «Фул-контакт» перше місце посіли Володимир Поляченко та Вероніка Восьмак. Також золото здобули Євген Крикун в категорії «К-1» та Дмитро Романюк «Лоу-кік».

Срібло отримали Максим Коваленко в категорії «Лайт-контакт» та Аріана Потєєва «Лоу-кік».

Бронзу в категоріях «Кік-лайт» вибороли Роман Кондратов, Максим Коваленко та Максим Чуприна. Ще одну бронзову медаль отримав також Роман Кондратов в категорії «Лайт-контакт».

Кікбоксинг - вид єдиноборства, в якому сумісні правила і техніки з тайського боксу та прийоми карате. Поділяється на змагальні дисцпиліни:

«Лайт-контакт» - дисципілна, в якій учасники поєдинку безперервно б'ються до команди рефері;

«К-1» - диспицпліна, в якій дозволяються лише удари ліктями. Фактично є аналогом «боїв без правил»;

«Лоу-кік» - дисципліна, в якій допускається техніка ударів ногами нище рівня тазового поясу;

«Фул-контакт» - дисципліна, в якій удари руками і ногами здійснюються в дозволені зони, створюючи повний контакт.

«Кік-лайт» - дисципліна, в якій дозволяється наносити удари гомілкою по стегнах.

[caption id="attachment_167063" align="alignnone" width="640"] Фото: «Комплексна ДЮСШ - 4» міста Кропивницький[/caption]