Колективу Театру корифеїв представили його нового очільника

Перегляди: 111

Голова обласної ради Юрій Дрозд представив колективу Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького його нового директора-художнього керівника Сергія Корнієнка 27 вересня.

«Маю за честь представити вам нового керівника Театру корифеїв Сергія Корнієнка. Він уже зарекомендував себе талановитим актором та режисером. Я знаю, що з новим керівником на наш театр чекають творчі звершення – нові постановки, вистави, концерти тощо. Вірю в те, що силах Сергія Вікторовича зробити наш театр флагманом українського мистецтва, відомим далеко за межами нашої держави. Переконаний, що талановитий і досвідчений колектив Театру корифеїв допоможе реалізувати всі творчі задуми нового керівника», – наголосив Юрій Дрозд під час зустрічі з колективом.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Голова обласної ради чекає, що вистави театру імені Марка Кропивницького побачать шанувальники мистецтва у Чернівцях та Миколаєві, Черкасах та Ужгороді, Львові та Одесі, Вінниці та Херсоні тощо.

Також Юрій Дрозд зазначив, що найближчим часом чекає на виступи колективу театру в Польщі, Словаччині, Німеччині та Угорщині – там, де нині сконцентрувалась найбільша кількість українців, що виїхали за кордон, рятуючись від війни.

Джерело: Кіровоградська правда