Кропивницька міськрада спрямує 1 млн грн громаді на Херсонщині для ліквідації руйнувань, спричинених війною

Перегляди: 842

Сьогодні, 28 вересня, депутати ухвалили рішення про виділення коштів на підтримку деокупованої Великоолександрівської селищної територіальної громади Херсонської області, постраждалої внаслідок російського нападу.

Про це стало відомо з онлайн-трансляції ХV засідання дев’ятої сесії Кропивницької міської ради восьмого скликання в Youtube.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

«Ми надаємо допомогу за рахунок бюджетних коштів нашої громади іншим громадам, які постраждали внаслідок російської агресії. Фінансовим відділом був підготовлений проєкт рішення, який був погоджений Міністерством фінансів України. Також проєкт рішення був погоджений на засіданні виконавчого комітету Кропивницької міської ради. Мова йде про 1 млн грн трансферту в бюджет Великоолександрівської селищної територіальної громади Херсонської області», - розповіла начальниця фінансового управління Любов Бочкова.

Як зазначається в рішенні, 1 млн грн субвенцій передадуть на заходи з відновлення соціальної інфраструктури селищної територіальної громади, а саме Малоолександрівського будинку культури, який був пошкоджений внаслідок російської агресії.

За це проголосували 29 депутатів.