Голову Кіровоградської облради Юрія Дрозда обрали віце-президентом Української асоціації районних та обласних рад

Перегляди: 209

Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд взяв участь у з’їзді Української асоціації районних та обласних рад 28 вересня.

Юрій Васильович очолив делегацію від Кіровоградщини (на фото), до якої, крім нього, увійшли голова Кропивницької районної ради Андрій Лейбенко, заступниця голови Олександрійської районної ради Валентина Мележик, голова Голованівської районної ради Руслан Цобенко та голова Новоукраїнської районної ради Олександр Небога.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Під час з’їзду його учасники затвердили звіт про діяльність Української асоціації районних та обласних рад за 2017-2023 роки та обрали нове керівництво. Зокрема, новим Президентом УАРО стала Тетяна Єгорова-Луценко, голова Харьківської обласної ради. У свою чергу, голову Кіровоградської обласної ради Юрія Дрозда обрали віце-президентом Української асоціації районних та обласних рад з питань екологічної політики та природокористування.

Джерело: Кіровоградська правда