У Гайворонській громаді розробили туристичний чат-бот
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-10-06_15-49_851428.1000x700.jpg)
У Гайворонській громаді розробили чат-бот, аби туристи мали можливість планувати подорожі.
Про це повідомляє «Медіа рішень».
«Це перша версія нашого чат-бота та його структури. В ньому розміщені актуальні інформаційні фото та відеоматеріали про туристичні місця. Ви навіть можете замовити через чат-бот екскурсію до краєзнавчого музею», - говорить технічний керівник проєкту Богдан Римар.
За словами керівника, надалі у громаді планують розширити структуру чат-бота і зробити його англомовну версію. Загалом на весь проєкт потрібно 400 тисяч гривень. Залучити необхідну суму гайворонці прагнуть за підсумками програми «Громада 4.0». Цю програму втілює міжнародна організація SocialBoost у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та за підтримки «U-LEAD з Європою». Вона призначена для представників органів місцевого самоврядування. Її мета - створення та реалізація діджитал-проєктів у громадах різних регіонів.