Кропивницькі рятувальники отримали гуманітарну допомогу з Європи (фото)
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-10-09_10-03_574436.1000x700.jpg)
Кропивницькі рятувальники отримали нове обладнання, техніку та інструментарій з Європи.
Про це повідомляє ГУ ДСНС у Кіровоградській області у Facebook.
Естонія, Нідерланди, Швеція, Польща, Латвія та Словаччина передали понад три тисячі захисних хімічних костюмів та засоби для очищення шкіри від рідкого бойового газу.
Також генератори, контейнер з освітлювальними електричними лампами та електричні подовжувачі. Як зазначається, вони вже цього осінньо-зимового періоду можуть бути використані для життєзабезпечення цивільного населення у пунктах незламності.
Крім цього, рятувальники ще отримали мотопомпи, рятувальні жилети, пластикові човни та компресор, які потрібні для подолання наслідків підтоплення та рятування людей на воді.
[caption id="attachment_168200" align="alignnone" width="640"] Фото: ГУ ДСНС у Кіровоградській області[/caption]