У Знам'янській громаді на благодійному ярмарку зібрали 21 тис. грн для ЗСУ (фото)
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-10-09_15-51_115146.1000x700.jpg)
Учора, 8 жовтня, на святкуванні дня села Петрове Знам'янської громади провели благодійний ярмарок, під час якого зібрали 21 270 грн для військових.
Про це повідомляє Знам’янська міська рада у Facebook.
До заходів долучилися ліцеїсти закладу «Гармонія», вихованці та солісти Центру дитячої та юнацької творчості, солісти вокальної студії «Мелос» та народний аматорський ансамбль української пісні і танцю «Барвінок».
Також, представники міської організації «Товариство сприяння обороні Україні» пригостили всіх присутніх кашею та гарячим узваром.
Учні ліцею «Гармонія» разом зі своїми батьками організували благодійний ярмарок з продажу смаколиків, які виробили власноруч. Всього зібрали 21 270 гривень. Всі ці кошти відправлять на придбання тепловізора для 82-ої бригади.