В обласній філармонії покажуть виставу «Корсиканка»
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-10-09_11-46_412929.1000x700.jpg)
У п’ятницю, 20 жовтня, у Кіровоградській обласній філармонії виступить українська акторка - Олеся Жураківська у виставі «Корсиканка».
Олеся Жураківська - українська акторка театру і кіно. Працює в Київському академічному театрі драми і комедії. Заслужена артистка України. На сьогоднішній день Олеся Жураківська продовжує грати в театрі, знімається у фільмах і серіалах.
«Корсиканка» - відома комедійна вистава Київського театру драми і комедії на Лівому березі, яка вже 20 років збирає аншлаги. Це вистава за п’єсою чеського драматурга Іржі Губача. У сюжеті вистави взаємини Наполена та Жозефіни. Жанр - історичний анекдот. Тривалість - 2 години 10 хвилин. У ролях: Олеся Жураківська, Сергій Солодов, Анатолій Ященко, Віктор Жданов, Володимир Мовчан та інші. Мова вистави - українська.
Квитки можна придбати у касі, або за посиланням.