У Кропивницькому замінюють адресні покажчики на вулицях

Перегляди: 1370

У рамках дерусифікації та декомунізації назв вулиць у Кропивницькому замінюють адресні покажчики, зокрема у Подільському районі встановили 70 нових табличок.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

«Почали з мікрорайону Кущівка, а саме з вулиці Макеєвської, працюємо третій день. З бюджету міста нам виділили кошти, ми провели процедуру закупівлі, зараз маємо угоду з підрядною організацією, яка зобов’язується виготовити і встановити 1 100 адресних покажчиків. Вже готові 400 штук. Встановлюємо їх на підставі заяв громадян, активно допомагають як голови квартальних комітетів, так і працівники районної ради», - повідомив голова Подільської районної у місті Кропивницькому ради Володимир Стецюк.

У Кропивницькому активно позбуваються російської і радянської топоніміки — протягом 2022-2023 років перейменували майже 170 вулиць і провулків міста. А днями в обласному центрі стартувала кампанія із заміни адресних покажчиків. Зокрема, на території Подільської району вже встановили 70 нових табличок.