У Світловодську нагороди чотирьох загиблих воїнів вручили їхнім рідним (фото)

Перегляди: 720

У Світловодську міський голова Андрій Маліцький разом із начальником Світловодського ТЦК та СП вручили державні нагороди рідним чотирьох військовослужбовців, які загинули у війні з Росією.

Про це повідомила Світловодська міська рада.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Наказом Міністерства Оборони України медаллю «За поранення» (посмертно) нагородили Євгена Оранського, за отримане поранення під час захисту державного суверенітету й територіальної цілісності України.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України нагородили медаллю «Захисника Вітчизни» (посмертно) — Олександра Лозовського, Дениса Шаблія та Дмитра Горбуліча.

Сержант Євген Оранський загинув 18 квітня на Запорізькому напрямку внаслідок атаки ворожого дрону.

Солдат Олександр Лозовський загинув 16 вересня 2022 року від важкого поранення, отриманого в боях із російськими окупантами на Херсонщині.

Сержант Денис Шаблій та солдат Дмитро Горбуліч загинули 28 жовтня 2022 року в населеному пункті Давидів Брід Херсонської області — були побратимами.