Голованівська громада провела в останню путь військового (фото)
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-10-22_17-23_526747.1000x700.jpg)
Сьогодні, 22 жовтня, Голованівська громада провела в останню путь Сергія Михайленка.
Про це повідомляє Гайворонська міська рада у Facebook.
Сергій народився 2 червня 1991 року у Гайвороні. У 2006 році закінчив ЗОШ I-IIIст. №5. Далі вступив до Гайворонського машинобудівного технікуму на спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», де отримав диплом молодшого спеціаліста. Навчання продовжив у Кіровоградському національному технічному університеті за напрямком «Машинобудування». Після навчання переїхав жити до Умані, Черкаської області, де працював на «Уманському тепличному комбінаті».
1 березня 2022 чоловіка призвали на військову службу. Військовий загинув 13 жовтня поблизу населеного пункту Кліщіївка, Донецької області.