Спортсменка з Кропивницького посіла перше місце на кубку України з гирьового спорту (фото)

Перегляди: 958

Тетяна Нескреба, вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №1, посіла перше місце у віковій групі «юніори».

Про це повідомляє Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 у Facebook.

З 20 по 22 жовтня в місті Львів відбувся Відкритий Кубок Асоціації гирьового спорту України, який став відбірковим етапом до чемпіонату Європи. У змаганнях мали змогу брати участь спортсмени з усіх областей, а також представники інших країн.

Тетяна Нескреба виборола перше місце у вправі «кидок», а також друге місце у віковій групі «жінки» з результатом 150 підйомів.

Тетяна – курсантка третього курсу Донецького державного університету внутрішніх справ, який релокували до Кропивницького. Дівчина родом з Волновахи, Донецької області. Як повідомляло CBN, влітку дівчина перемогла на чемпіонаті світу з гирьового спорту, піднявши 24-кілограмову гирю 40 разів.

[caption id="attachment_169177" align="alignnone" width="640"] Фото: КЗ КДЮСШ 1[/caption]