У Кропивницькому попрощалися із загиблими військовими (фото)

Перегляди: 5253

Сьогодні, 27 жовтня, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища провели в останню путь військових Дмитра Згривця, Віктора Левкуліча, Володимира Тимошенка та Олексія Пашкевича.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Старшому стрільцю десантно-штурмового відділення морської піхоти Дмитру Згривцю 6 вересня виповнилося 28 років. Він народився у Кропивницькому, закінчив загальноосвітню школу № 1, навчався у Кропивницькому фаховому коледжі харчування та торгівлі, де отримав спеціальність кухаря. Перед тим як став на захист рідної країни, працював у супермаркеті. Призваний до лав ЗСУ у листопаді 2022 року.

Матрос Дмитро Згривець загинув 19 жовтня 2023 року поблизу населеного пункту Кринки Херсонської області. Без люблячого сина, чоловіка та батька залишились батьки Дмитра, дружина та син.

Солдат Віктор Левкуліч народився 22 жовтня 1986 року у Кропивницькому. Навчався в загальноосвітній школі № 30. Захоплювався туризмом, любив подорожувати, займався важкою атлетикою. Свою майбутню інженерну спеціальність отримав у Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування. Пройшов військову строкову службу.

Працював на олійно-екстракційному заводі машиністом навантажувально-розвантажувальних зернових машин.

У грудні 2022 року в лавах ЗСУ став на захист країни. Служив на посаді радіотелефоніста-електрика десантно-штурмової роти.

Солдат Віктор Левкуліч загинув 24 жовтня 2023 року поблизу населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області при виконанні бойових заваднь. Не дочекалася свого турботливого сина мама, люблячого чоловіка – кохана дружина, та турботливого батька - син.

Сержант Володимир Тимошенко народився у Світловодську, Кіровоградської області, 25 листопада мав би відзначати 56-ий день народження. Після навчання в школі вступив до Кіровоградського машинобудівного технікуму, по закінченню якого працював майстром на заводі. Отримав військовий досвід під час строкової служби. Останні роки працював на підприємствах майстром з холодильного обладнання.

У листопаді 2022 року став на захист країни, був призваний за мобілізацією до лав ЗСУ. Служив гранатометником.

Сержант Володимир Тимошенко свій останній бій прийняв 18 жовтня 2023 року поблизу населеного пункту Невське Сватівського району Луганської області. Володимир Тимошенко назавжди залишиться у спогадах щирою й відкритою людиною, люблячим чоловіком, батьком, братом, дідусем.

Кропивницький – рідне місто і для лейтенанта Олексія Пашкевича, який народився тут 12 лютого 1983 року. Закінчив загальноосвітню школу № 11. З дитинства захоплювався історією та мріяв бути авіатором. У 2000 році вступив до Льотної академії Національного авіаційного університету. Після її закінчення залишився працювати у виші. Працював на авіаційно-технічній базі льотної академії інженером з технічного обслуговування повітряних суден і аеродрому.

У серпні 2022 року Олексій Пашкевич в лавах ЗСУ став на захист рідної землі. Служив на посаді командира десантно-штурмовоїштурмової роти. Життя лейтенанта Олексія Пашкевича обірвалося 24 жовтня 2023 року у бою під селищем Вербовим Пологівського району Запорізької області. У нього залишилися дружина з донькою, батьки і брат.

Панахиду за загиблими відслужив архиєпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.