На Кіровоградщині четверо правоохоронців незаконно ловили рибу під час рейдів на браконьєрів (фото)

Перегляди: 7045

Працівники ДБ повідомили про підозру чотирьом правоохоронцям з Кіровоградщини, які незаконно виловлювали рибу під час патрулювання акваторії Кременчуцького водосховища.

Про це повідомляє ДБР.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Начальник одного з відділень правоохоронного органу в Кіровоградській області залучив до незаконної діяльності трьох підлеглих. Вони під виглядом рейдів на браконьєрів самостійно ловили сітками рибу, яку надалі реалізовували через гуртових продавців.

Фігуранти використовували службове авто та човен, який зберігався, як речовий доказ по одному з кримінальних проваджень. Також правоохоронці забирали собі для незаконного вилову знайдені під час патрулювання браконьєрські рибальські сітки.

Зловмисникиви крили під час чергового вилову співробітники ДВБ Нацполіції. За попередніми підрахунками, лише за день «рейду» правоохоронці виловили риби на понад 200 тисяч гривень.

Організатору схеми та трьом його підлеглим повідомили про підозру у незаконному зайнятті рибним промислом, перевищенні влади, вчиненими за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 249 КК України, ч. 3 ст. 27, ч. 2, ч. 1 ст. 365 КК України).

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.