На Кіровоградщині експосадовця ОДА підозрюють у розтраті майже чверті мільйона гривень

Перегляди: 1300

Колишнього заступника керівника одного з управлінь ОДА підозрюють у розтраті майже чверті мільйона гривень на роботах з реконструкції свердловини.

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура в Telegram.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

За даними слідства, у 2017-2019 роках за підозрюваним, який обіймав посаду заступника начальника одного з управлінь облдержадміністрації, був закріплений об’єкт з реконструкції комплексу гідрогеологічних свердловин для геолого-економічної оцінки запасів підземних вод Долинського водозабору.

Колишній посадовець контролював здійснення будівельно-монтажних робіт підрядною організацією, зокрема, будівництво та встановлення обладнання для видобування підземних вод та ліквідації уже неробочих свердловин.

Знаючи, що підрядник включив до звітної документації частково не виконані роботи та роботи, що не передбачені проєктно-кошторисною документацією, експосадовець підписав акти виконаних робіт. Відтак підрядник робіт протиправно отримав з бюджету 230 тис. гривень.

Наразі колишньому посадовцю оголосили підозру за ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).