У Кропивницькому попрощалися із загиблими військовими (фото)

Перегляди: 6902

Сьогодні, 17 листопада, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища у Кропивницькому попрощалися із військовими, які загинули на війні з росією.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Сергій Халізов народився 23 серпня 1975 року в Кропивницькому. Навчався в загальноосвітній школі №17. Потім - у Кропивницькому коледжі механізації сільського господарства та Центральноукраїнському національному технічному університеті. Працював на різних підприємствах міста, найдовше в компанії «Автоінвестстрой-Кропивницький», де майже 13 років очолював станцію технічного обслуговування. Останні роки працював майстром виробництва в автоцентрі «Рено».

У 2022 році чоловік пішов на війну. У березні розпочав службу в ЗСУ, був гранатометником.

Солдат Сергій Халізов загинув 14 листопада на лівому березі Дніпра.

В`ячеслав Гмиря народився 11 листопада 1986 року. Закінчив Мартинівську загальноосвітню школу №1 Миколаївської області. Вищу освіту здобув у Кропивницькому, на механіко-технологічному факультеті Центральноукраїнського національного технічного університету.

Залишився у Кропивницькому, працював директором інструментального виробництва науково-виробничої фірми «Кіт».

У квітні 2023 року став до лав ЗСУ, пройшов навчання військовій справі у Німеччині. Виконував обовʼязки командира механізованого взводу, мав позивний «Кропива».

У районі Авдіївки під час ворожого мінометного обстрілу молодший лейтенант В`ячеслав отримав тяжкі поранення, лікарі боролися за його життя, але 10 листопада, за день до 37-річчя, серце військового зупинилося.

Панахиду відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.