Кіровоградська облрада звернулася за роз’ясненням судового рішення щодо її ексочільника

Перегляди: 691

Кіровоградська обласна рада звернулася до Кіровоградського окружного адміністративного суду із заявою про роз’яснення судового рішення щодо визнання незаконним звільнення колишнього очільника облради Сергія Шульги, яка зупиняє перебіг строку, встановленого судом для виконання його рішення.

Про це повідомила Кіровоградська обласна рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

«20 листопада 2023 року Кіровоградський окружний адміністративний суд прийняв рішення про поновлення на посаді Сергія Шульги. Під час судового засідання були озвучені лише його вступна та резолютивна частини. Повний текст рішення буде наданий лише 29 листопада 2023 року», - йдеться у повідомленні обласної ради.

Як зазначається, у цей же день, 20 листопада 2023 року, Сергій Шульга звернувся до обласної ради із заявою, до якої додав зазначене рішення та виконавчі листи. Ці документи спрямовані на розгляд постійної комісії з питань регламенту депутатської діяльності, свободи слова, правової та антикорупційної політики. Вона має підготувати відповідний проєкт рішення обласної ради та винести його на засідання сесії.

Окрім цього, Кіровоградська обласна рада звернулася до Кіровоградського окружного адміністративного суду із заявою про роз’яснення судового рішення. Вона має бути розглянута судом протягом 10 календарних днів. Подання такої заяви про роз’яснення зупиняє перебіг строку, встановленого судом для виконання його рішення.

Рішення про поновлення на посаді голови Кіровоградської обласної ради має прийняти виключно обласна рада на своєму пленарному засіданні.

Як повідомляло CBN, 20 листопада у Кропивницькому в окружному адміністративному суді розглядали справу Сергія Шульги та постановили поновити його на посаді голови Кіровоградської обласної ради.