У Кропивницькому попрощалися із загиблими військовими (фото)

Перегляди: 3052

Сьогодні, 22 листопада, у Кропивницькому попрощалися із загиблими молодшим сержантом Олександром Воропаєм і солдатом Тарасом Шевченком.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Олександр Воропай народився 27 грудня 1975 року в селі Сугокліївка Бобринецького району. Після закінчення місцевої школи працював помічником комбайнера. Пройшов військову строкову службу, отримав професію водія. Працював на підприємстві «Кіровоградський хлібозавод», інших автопідприємствах міста, займався підприємницькою діяльністю.

Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України  пішов добровольцем на війну. Служив командиром протитанкового відділення в славетній морській піхоті.

Олександр загинув 18 березня 2022 року під час авіаудару російських терористів по Миколаєву.

Тарас Шевченко народився 6 лютого1987 року в селі Завадівка Бобринецького району. Навчався у Василівській загальноосвітній школі, у 2002 році вступив до Бобринецького професійно-технічного училища №32, де здобув професію кухаря. Після демобілізації зі строкової служби працював за професією у Кропивницькому.

У червні 2022 року став до лав ЗСУ. Служив кухарем господарчого відділення.

Серце солдата зупинилося 15 листопада 2023 року в районі села Омельник Запорізької області.

Поховали військових на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища.

Панахиду за загиблими відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.