Снігова казка чи виклик комунальникам? Кропивницький у сніговій заметілі (фоторепортаж)
27.11.23 (12:38) -
Перегляди:
2747
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-11-27_14-35_963212.1000x700.jpeg)
Вулиці Кропивницького засніжені після хуртовини, яка почалася 26 листопада. Хтось радів рясному снігу і встиг наліпити сніговиків з дітьми, хтось отримав додаткову задачу у прибиранні снігу з подвір'їв та автівок.
Роботи негода додала й комунальникам. Як повідомила Кропивницька міська рада, під час розчищення проїжджої частини транспортних магістралей і тротуарів використали 162,3 тонни посипкового матеріалу. Дорожня техніка КП «Універсал 2005» розчистила 190 кілометрів міських доріг. Штормовий вітер став причиною пошкодження дев’яти дерев на території обласного центру і двох опор зовнішнього освітлення. Відповідні комунальні служби долали наслідки негоди.
Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua
Фото: Ігор Філіпенко, CBN.