Кропивницький скелелаз посів друге місце на чемпіонаті світу
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-11-28_16-14_652538.1000x700.jpeg)
Ярослав Ткач посів друге місце на чемпіонаті світу зі скелелазіння у дисципліні «швидкість».
Про це повідомляє Міжнародна федерація спортивного скелелазіння в Youtube.
З 22 по 24 листопада в Саудівській Аравії відбулись змагання зі скелелазіння в рамках фестивалю Neom Beach Games. Всього у чемпіонаті взяли участь 22 спортсмени із 12 країн світу. Україну представляли три спортсмени - кропивничанин Ярослав Ткач, дніпрянка Євгенія Казбекова та Костянтин Павленко з Одеси.
Ярослав посів друге місце у дисципліні, поступившись індонезійцю Леонардо Веддріку. Третє місце посів також індонезієць - Рахмад Аді Муліоно. Костянтин Павленко посів 17 місце.
Окрім того, українка Євгенія Казбекова стала чемпіонкою змагань і єдиною, хто зміг подолати всі чотири боулдерингові траси. Друге та третє місце зайняли француженки Сельма Ельгаджі Мімоун та Агата Кальє.