З підприємця, який мав ремонтувати дороги в Олександрії, суд стягнув 7,5 млн грн

Перегляди: 1533

На Кіровоградщині суд визнав недійсними договори про ремонт доріг в Олександрії з підприємцем, який переміг у торгах нечесно та отримав з бюджету майже 7,5 млн гривень.

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Одразу три позови Олександрійської окружної прокуратури задовольнив днями Господарський суд області. Прокурори через суд визнали недійсними договори про закупівлю та стягнули з недобросовісного підприємця майже 7,5 млн гривень, отриманих ним з бюджету у результаті нечесних торгів.

Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради, проводячи закупівлю капітального ремонту ділянки дороги в Олександрії, обрало переможцем торгів одного з двох підприємців, які узгоджували свої дії та не змагалися між собою, нехтуючи конкуренцією.

Під час закупівлі ці підприємці вчиняли антиконкурентні узгоджені дії, створюючи по суті лише видимість торгів та спотворюючи їхні результати.

У трьох таких закупівлях міськради переможцем визначили одного і того ж підприємця, який порушив інтереси держави, громади та інших учасників та протиправно отримав з бюджету 7,5 млн гривень.

Прокурори домоглися стягнення з підприємця цієї суми та скерування її у дохід держави.