На Кіровоградщині провели навчання з користування системою YouControl

Перегляди: 672

Відповідно до Меморандуму про співпрацю, укладеного між Кіровоградською ОВА та ТОВ "Ю-КОНТРОЛ" відбулися навчання працівників обласної, районних військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування області з прикладного застосування програмного забезпечення системи YouControl.

Про це повідомляє Кіровоградська ОВА в Telegram.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

86 державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, серед яких члени робочої групи "Прозорість і підзвітність", уповноважені особи з публічних закупівель та уповноважені особи з питань запобігання і виявлення корупції місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування отримали на безоплатній основі повний доступ до системи YouControl на 30 днів.

[caption id="attachment_172402" align="alignnone" width="640"] Фото: Кіровоградська ОВА[/caption]

Провідний експерт Academy YouControl Анатолій Пясецький ознайомив учасників навчання з алгоритмом перевірки юридичних та фізичних осіб за допомогою відкритих даних, здійснення OSINT з використанням програмних продуктів YouControl, провів навчання з організації моніторингу контрагентів та здійснення аналізу ринків.

Завдяки отриманим знанням члени робочої групи "Прозорість і підзвітність", інші посадові особи місцевих військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування почали використовувати систему YouControl як інструмент для глибинного дослідження учасників процедури закупівель, постачальників та підрядників, перевірки зв'язків юридичних та фізичних осіб з російськими та білоруськими активами, підсанкційними особами, воєнними терористами тощо.