Голова Кіровоградської обласної ради привітав воїнів із Днем Збройних Сил України

Перегляди: 708

Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд привітав воїнів та усіх жителів Кіровоградщини із Днем Збройних Сил України.

Про це повідомила Кіровоградська обласна рада.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

"Дорогі наші воїни! Шановні жителі Кіровоградщини! Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України! Наші мужні воїни зупинили підступного ворога, який прагнув пройти парадами вулицями наших міст. ЗСУ дали йому рішучу відсіч, звільнивши сотні сіл, містечок та міст, повернувши до них справжню – українську – владу. Саме ЗСУ щодня безжально нищать окупантів, жертвуючи найдорожчим для кожного з нас – своїм життям.

Не залишилося фактично жодної родини, яка б так чи інакше не була дотична до наших Збройних Сил. Чоловіки, сини, доньки – у кожного з нас є близькі, які захищають рідну країну. Вчителі і менеджери, журналісти і водії, механіки і столяри, підприємці і службовці – сотні тисяч українців залишили рідні домівки, аби зі зброєю в руках боронити свою Батьківщину. Саме це робить ЗСУ по-справжньому народною армією.

Бажаю кожному воїну Збройних Сил України повернутись до рідного дому! Бажаю кожному українцю дочекатися свої рідних з цієї священної для кожного з нас війни! Бажаю всім нам переможного миру, процвітання, щастя, миру та добробуту!

Вічна слава Героям! Слава ЗСУ! Слава Україні!", - сказав у привітанні Юрій Дрозд.

День Збройних сил України — святковий день на честь ЗСУ, встановлений постановою ВРУ 1993 року. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України».