Концерт, смачні подарунки і щирі вітання: учні Новомиргородської спецшколи відзначили День Святого Миколая 

Перегляди: 707

Учні Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради відзначили День Святого Миколая сьогодні, 6 грудня. Діти продемонстрували таланти, показавши театралізовану виставу.

Про це повідомила Кіровоградська обласна рада.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

На свято завітав голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд, голова Новоукраїнської військової адміністрації Олександр Дубченко та голова Новомиргородської громади Ігор Забажан.

«Ви, діти, наш найкоштовніший скарб, адже саме ви творитимете майбутнє України. І я дуже радий, що в цей важкий для нашої держави час на ваших обличчях сяють усмішки. Ми робимо все можливе, аби ви були щасливими. Давайте привітаємо воїнів із Днем Збройних Сил України і ще раз подякуємо за те, що вони міцно тримають фронти, нищать нашого споконвічного ворога, – наголосив голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд. – Від імені депутатського корпусу я бажаю кожному з вас мирного неба, міцного здоров’я та безмежного щастя у незалежній непереможній державі. Навіть після найтемнішої ночі завжди піднімається сонце. Наше завдання – робити все від нас залежне, аби цей час настав якнайшвидше».

Після вистави кожен із учнів Новомиргородської спеціальної школи отримав солодкий подарунок. Діти також влаштували невелику імпровізовану фотосесію.