На Кіровоградщині відзначили День місцевого самоврядування (фото)

Перегляди: 647

У Кіровоградській обласній раді відзначили День місцевого самоврядування. У заходах в режимі онлайн взяли участь представники всіх 49 територіальних громад області сьогодні, 7 грудня.

Про це повідомляє Кіровоградська обласна рада.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Працівників органів місцевого самоврядування Кіровоградщини привітали з професійним святом голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд та начальник військової адміністрації Андрій Райкович.

«Наше головне завдання – працювати на благо громад та відстоювати інтереси людей, постійно залишатися на прямому зв’язку, реагувати на щоденні виклики, приймати важливі рішення. Це непроста і відповідальна робота. Особливо зараз, в умовах війни, коли маємо працювати в рази більше. Коли перед нами постійно постають нові складні завдання Маємо почути кожного ветерана, підтримати кожну сім’ю захисника, допомогти пережити трагедію втрати, облаштувати побут вимушених переселенців, – сказав голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд. – Представляючи інтереси людей, ви докладаєте чимало зусиль, щоб налагодити нормальну життєдіяльність у кожному населеному пункті 49 громад області. Депутатський корпус, виконавчий апарат обласної ради не стоять осторонь. Ми забезпечили проведення сесій обласної ради. Прийняли понад сто важливих для області рішень, більшість із яких стосувалися затвердження обласних програм розвитку, підтримки ЗСУ, забезпечення діяльності закладів соціальної сфери, освіти та культури».

Посадовець наголосив: нині формується програма комплексного відновлення регіону на 2023-2025 роки, до якої включені понад 300 проєктів із фінансовим забезпеченням на понад 10 мільярдів гривень. Запущено режим максимального сприяння роботі ОТГ, спрямованій на отримання грантових коштів. Лише за підтримки Європейського Союзу шість громад Кіровоградщини отримали фінансову підтримку на загальну суму майже 250 млн грн.

«Сотні тисяч наших співвітчизників взяли до рук зброю, щоб захистити своїх рідних, свої домівки, свою країну. Сьогодні у підрозділах оборони служать понад 60 депутатів місцевих рад Кіровоградщини, 17 старост громад, 45 працівників виконавчих органів, 8 депутатів та працівників виконавчого апарату обласної ради», – повідомив Юрій Дрозд.

З нагоди свята обласні відзнаки отримали 148 представників органів місцевого самоврядування Кіровоградщини.