Діти із США зібрали тисячу доларів для кропивницьких волонтерів (фото)
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-12-08_16-05_078978.1000x700.jpeg)
У США під час благодійного ярмарку американські школярі зібрали тисячу доларів для потреб кропивницьких волонтерів.
Про це CBN повідомила волонтерка ГО «Добромир» Вікторія Талашкевич.
Восени Джозефін Курант розповіла своєму 11-річний сину, Джасперу, про кропивницьких волонтерів, які готують сухі супи та борщі для ЗСУ. З однією з волонтерок спільноти «Добромир», Вікторією Талашкевич, Джозефін познайомилась у Вільнюсі.
Джаспер написав листа директорці своєї школи (Marin Primary & Middle School) та попросив дозвіл на влаштування благодійного ярмарку.
Директорка підтримала ініціативу хлопчика та допомогла організувати захід. Зі слів Вікторії Талашкевич, Джаспер разом з друзями продав печива на 300 доларів. Ще 700 вдалось зібрати під час заходу завдяки благодійним внескам від рідних та близьких школярів.
[caption id="attachment_173077" align="alignnone" width="640"] Фото: Вікторія Талашкевич
[/caption]