Скелелаз із Кропивницького представлятиме Україну на чемпіонаті світу

Перегляди: 412

Скелелаз з Кропивницького Ярослав Ткач представлятиме Україну на чемпіонаті світу.

Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.

Чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів за програмою «Швидкість» відбувся у Києві 7-8 грудня. Участь у змаганнях взяли 23 спортсмени - представники 14 закладів вищої освіти із семи регіонів України.

Чемпіоном серед чоловіків став вихованець Кропивницької Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 Ярослав Ткач, він завоював право представляти Україну на чемпіонаті світу у 2024 році. Валерія Гончарук та Олександра Калмикова потрапили до десятки сильніших спортсменів. У командному заліку збірна команда Кіровоградської області посіла друге місце.

Призерів нагородили медалями та дипломами комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Підготував спортсменів тренер-викладач Микола Побережець.