У Кіровоградській ОВА після перевірки розірвали договір про закупівлю послуг на 1,5 млн грн

Перегляди: 2842

Департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської ОВА розірвав договір про закупівлю послуг на 1,5 млн гривень після перевірки робочою групою "Прозорість та підзвітність".

Про це повідомив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович у відеозверненні, опублікованому у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

"Департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської ОВА майже чотири місяці тому уклав договір на розроблення регіонального плану управління відходами в області. Це мав бути важливий документ - фундамент впровадження комплексної системи управління відходами з поділом території регіону на кластери, розвитком логістики, інфраструктури, будівництвом сміттєпереробних заводів тощо. Ціна питання - півтора мільйона гривень. Робоча група проаналізувала перебіг виконання технічного завдання у межах затвердженого плану, і не отримавши від виконавця жодної позитивної відповіді, рекомендувала департаменту екології й природних ресурсів розірвати договір про закупівлю послуг", - йдеться у повідомленні.

Андрій Ракович додав, що кошти спрямують на оборону.

Також робоча група "Прозорість та підзвітність" рекомендувала повернутися до питання розроблення регіонального плану управління відходами після набрання чинності національного плану у новій редакції.