У Кіровоградській обласній раді вручили медалі «За співпрацю» та почесні грамоти
15.12.23 (13:37) -
Перегляди:
774
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-12-15_15-31_042123.1000x700.jpeg)
Голова обласної ради Юрій Дрозд перед проведенням чергового засідання позачергової XIX сесії Кіровоградської обласної ради вручив почесні грамоти обласної ради сьогодні, 15 грудня.
Про це повідомила Кіровоградська обласна рада у Telegram.
Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua
За сумлінну працю та вагомий особистий внесок у підвищенні ролі органів місцевого самоврядування області почесними грамотами Кіровоградської обласної ради відзначено депутатів облради Юрія Кайдаша та Андрія Лісоту.
Начальник центральної бази забезпечення пально-мастильними матеріалами Національної гвардії України (військова частина 3701), полковник Володимир Олішевець вручив медалі «За співпрацю» начальнику Голованівської РВА Ігорю Ковердязі та заступнику начальника Кіровоградської ОВА Сергію Поліщуку.