Кропивницькі спортсмени отримали сертифікати на стипендію міського голови (фото)

Перегляди: 990

Сьогодні, 19 грудня, під час засідання сесії Кропивницької міської ради місцевим спортсменам та їхнім тренерам вручили стипендію міського голови.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада y Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Як зазначається, стипендію отримують за високі досягнення у спорті за поточний рік. Серед нагороджених:

Ярослав Ткач - чемпіон Європи, бронзовий призер чемпіонату світу зі скелелазіння, кандидат на участь в Олімпійських іграх 2024 року (тренер Микола Побережець);

Вікторія Іваненко - чемпіонка України зі спортивної гімнастики (тренер Андрій Береговий);

Аліна Молдованова - чемпіонка України з веслування на байдарках і каное (тренер Валерій Рябов);

Євген Калініченко - кандидат в майстри спорту, чемпіон України з велоспорту серед юнаків (тренер спортсмена Віталій Тесцов);

Іван Корнюк - кандидат в майстри спорту, чемпіон України з кульової стрільби серед юнаків (тренер - Ілгам Ібрагімов);

Ілля Попов - багаторазовий призер чемпіонату та кубку України з легкої атлетики серед молоді та дорослих (тренерка Наталя Абраменко);

Олександра Борщ - чемпіонка України з паверліфтингу, яка посіла четверте місце на чемпіонаті Європи серед юніорів (тренерка Юлія Бондаренко);

Анастасія Решетцова - призерка чемпіонатів України з плавання серед дівчат (тренер Олександр Осадченко);

Катерина Ісмаїл - кандидатка в майстри спорту, чемпіонка України з важкої атлетики серед дівчат (тренер Вʼячеслав Жуков);

Поліна Конольченко - кандидатка в майстри спорту (тренер Вʼячеслав Жуков);

Вікторія Агаметова - майстер спорту, чемпіонка України з важкої атлетики (тренер Вʼячеслав Жуков);

Дарʼя Шестель - чемпіонка України з важкої атлетики (тренер Вʼячеслав Жуков);

Діана Савелʼєва - майстер спорту, чемпіонка України зі спортивної гімнастики (тренерка Інна Поповкіна);

Марія Козир - чемпіонка України та Європи з паверліфтингу серед юніорів (тренерка Юлія Бондаренко);

Вікторія Іваненко - майстер спорту, чемпіонка України зі спортивної гімнастики (тренер Андрій Береговий);

Ігор Сьомкін - майстер спорту, чемпіон України, володар кубка України та бронзовий призер чемпіонату Європи з традиційного карате (тренер Віталій Галінський);

Владислава Періханян - майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка України та Європи з таеквон-до ІТФ (тренер Ігор Зюнзя);

Наталія Конюх - майстер спорту, чемпіонка й переможниця кубків України та Європи з таеквон-до ІТФ (тренер Ігор Зюнзя);

Геннадій Тимофєєв - майстер спорту України міжнародного класу, чемпіону України, Європи та світу з гирьового спорту (тренер Сергій Шевченко);

Олег Дорощук - чемпіон України з легкої атлетики у стрибках у висоту, срібний призер чемпіонату Європи серед молоді, посів 7 місце на Європейських іграх та 13 місце на чемпіонаті світу серед дорослих, кандидат на участь в Олімпійських іграх 2024 року (тренер Геннадій Здітовецький);

Тетяна Нескреба - кандидатка в майстри спорту, чемпіонка України та світу з гирьового спорту (тренер Сергій Шевченко).

Розмір щорічної стипендії становить від 3,5 тис. до 5 тис. грн - в залежності від рангу змагань.

Фото: Ігор Філіпенко, CBN.