У Кропивницькому попрощались із загиблим бійцем (фото)
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-12-19_15-14_270959.1000x700.jpg)
Сьогодні, 19 грудня, містяни віддали останню земну шану кропивничанину Дмитру Улановському.
Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.
Він народився 16 листопада 1983 року у Кропивницькому. Закінчив загальноосвітню школу №34 і вище професійне училище № 4. Навчався у Центральноукраїнському національному технічному університеті. Пройшов військову строкову службу, потім працював на заводі «Гідросила».
У 2016-2018 роках Дмитро Улановський брав безпосередню участь в антитерористичній операції у Донецькій та Луганській областях. Мав позивний «Лис». Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України стояв на захисті Батьківщини. Служив стрільцем-помічником гранатометника, воював на Херсонському напрямку.
Солдат Дмитро Улановський загинув 9 грудня на лівому березі Дніпра, поблизу населеного пункту Кринки Олешківського району. Без сина, брата, дядька залишились мама, брат та племінники.
Попрощалися з Героєм на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища. Панахиду за загиблим відслужив священник Православної Церкви України отець Петро.