У Кропивницькому попрощались із загиблим бійцем (фото)

Перегляди: 4744

Сьогодні, 19 грудня, містяни віддали останню земну шану кропивничанину Дмитру Улановському.

Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Він народився 16 листопада 1983 року у Кропивницькому. Закінчив загальноосвітню школу №34 і вище професійне училище № 4. Навчався у Центральноукраїнському національному технічному університеті. Пройшов військову строкову службу, потім працював на заводі «Гідросила».

У 2016-2018 роках Дмитро Улановський брав безпосередню участь в антитерористичній операції у Донецькій та Луганській областях. Мав позивний «Лис». Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України стояв на захисті Батьківщини. Служив стрільцем-помічником гранатометника, воював на Херсонському напрямку.

Солдат Дмитро Улановський загинув 9 грудня на лівому березі Дніпра, поблизу населеного пункту Кринки Олешківського району. Без сина, брата, дядька залишились мама, брат та племінники.

Попрощалися з Героєм на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища. Панахиду за загиблим відслужив священник Православної Церкви України отець Петро.