В обласній раді на засіданні комісії обговорили питання сесії та роботу «Центр-Ветеран»

Перегляди: 404

На черговому засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та інвестицій Кіровоградської обласної ради обговорено робочі питання, що виноситимуться на ХХ сесію обласної ради, та заслухана інформація про роботу комунального закладу «Обласний «Центр-Ветеран».

Проєкт рішення обласної ради «Про обласний бюджет Кіровоградської області на 2024 рік» та програму економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2024 рік члени комісії погодили на попередньому засіданні, яке відбулось 13 грудня.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Про роботу комунального закладу Обласний «Центр-Ветеран» розповіла його директорка Інеса Колпак.

Заклад було створено в 2016 році у вигляді ресурсного центру з питань допомоги ветеранам Антитерористичної операції / Операції об’єднаних сил та внутрішньо переміщеним особам. Після повномасштабного вторгнення ресурсний центр було реформовано в комунальний заклад «Обласний «Центр-Ветеран».

Центр надає юридичну, психологічну, соціальну допомогу захисникам і захисницям України, членам їхніх сімей, сім’ям загиблих, полонених та зниклих безвісти воїнів.

Як повідомила Інеса Колпак, протягом повномасштабної війни кількість таких звернень в межах нашої області виросла в рази: від 2670 запитів в 2021 році, до 6800 звернень в 2022 році і 10306 запитів за 11 місяців 2023 року.

Цього року за сприяння Кіровоградської обласної ради «Обласний «Центр-Ветеран» отримав додаткові приміщення, що дозволило одночасно працювати з більшою кількістю ветеранів. Вирішення подальших нагальних потреб закладу: збільшення штату відповідно до обсягів звернень, співпраця з громадами та районними соціальними закладами, зокрема – із Знам'янською бальнеологічною лікарнею стосовно реабілітації ветеранів, також потребуватимуть підтримки з боку Кіровоградської обласної ради.

Враховуючи надзвичайну важливість «Обласного «Центру-Ветеран», постійна комісія з питань бюджету, фінансів та інвестицій налаштована сприяти роботі команди цього комунального закладу на Кіровоградщині.