Воїни з Кіровоградщини загинули на війні з росією

Перегляди: 20368

На війні з росією загинули Сергій Шліпов з Онуфріївської громади, Олександр Шаповал з Петрівської громади та Олександр Гребенюк з Новомиргорода.

Про загибель 26-річного Сергія Шліпова повідомила Онуфріївська селищна рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Військовий загинув 11 грудня 2023 року в районі села Новомихайлівка Донецької області.

Про час та місце поховання повідомлять додатково.

[caption id="attachment_174302" align="alignnone" width="640"] Сергій Шліпов[/caption]

Петрівська селищна рада у Facebook про загибель 49-річного Олександра Шаповала, якого тривалий час вважали зниклим безвісти.

Народився Олександр 18 лютого 1974 року в селі Баштине. Навчався в Червонокостянтинівській середній школі, згодом вступив до Олександрійського сільськогосподарського технікуму.

Під час навчання у технікумі Олександра призвали на строкову службу. Після армії продовжив навчання та отримав фах ветфельдшера.

У 1997 році працював в агрофірмі «Маріампольська» на посаді ветфельдшера, а з 2000 по 2008 роки став головним ветеринарним фельдшером у СВК «Баштинський». Окрім того, тривалий час працював на будівельних підприємствах.

21 квітня 2022 року Олександра призвали до лав Збройних Сил України, де служив головним стрільцем механізованого батальйону.

Чоловік вважався зниклим безвісти з 14 вересня 2022 року поблизу населеного пункту Нестерянка Запорізької області. Як зазначається, родина Олександра змогла розшукати його завдяки ДНК-експертизі.

У нього залишилися мама, дружина та двоє синів.

Прощатимуться з військовим 25 грудня 9:30 біля НКП «Петрівська центральна лікарня». Поховають Олександра на Алеї Слави центрального цвинтаря селища Петрове.

[caption id="attachment_174300" align="alignnone" width="609"] Олександр Шаповалов[/caption]

Новомигородська громада повідомила у Facebook про загибель 27-річного матроса Олександра Гребенюка.

Воїн загинув 21 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання. Про час та місце поховання повідомлять додатково.

[caption id="attachment_174301" align="alignnone" width="478"] Олександр Гребенюк[/caption]