На Кіровоградщині пропонують ввести безконтактну оплату проїзду

Перегляди: 1825

Послугу безконтактної оплати проїзду «е-Квиток» пропонують ввести для пасажирів громадського транспорту по всій Кіровоградській області.

Про це повідомляє Кіровоградська ОВА у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Ідею втілення пропонує українська компанія, яка спеціалізується на системах управління громадським транспортом. Це перша компанія в Україні, що використовує відкритий GTFS протокол (міжнародний стандарт відкритого джерела даних)

За допомогою системи керування громадським транспортом TREK здійснюватиметься контроль та управління в режимі реального часу за парком транспортних засобів та їх роботою на маршрутах.

Комплекс системи оплати проїзду може працювати одночасно як із тарифними сітками, так і з багатьма ОТГ та адміністраціями різного рівня. Таким чином, окрім обліку пільгових поїздок та різноманітних форм оплати проїзду, цей комплекс може керувати автобусами на маршруті та повідомляти водію у режимі «онлайн» про випередження чи відставання від графіка тощо.

Також будуть створені умови для пільгових категорій громадян. Зокрема, безплатний проїзд пільговиків у громадському транспорті стане можливим лише за наявності персоналізованих соціальних карток «Socium» завчасно виданих у ЦНАПах. Для інших категорій населення оплата проїзду стане доступною через банківську або транспортну картки, а також завдяки телефону.

Як зазначає Кіровоградська ОВА, система «е-Квитка» є повністю українською розробкою, а її унікальність випереджає європейських інтеграторів AFC систем.