Депутати Кіровоградської облради зберуться на засідання 21-ї позачергової сесії
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2023-07-04_12-58_374784_374790.1000x700.jpeg)
Кіровоградська обласна рада збирає депутатів на пленарне засідання двадцять першої (позачергової) сесії. Її проведуть у п’ятницю, 12 січня 2024 року.
Про це повідомляє Кіровоградська обласна рада в Telegram.
На розгляд сесії обласної ради вноситься питання про поновлення на посаді голови Кіровоградської обласної ради Сергія Шульги. Проєкт рішення внесли на розгляд депутатів згідно з висновками постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, свободи слова, правової та антикорупційної політики від 30 листопада 2023 року №190.
Початок сесії – о 10:00 год.
Як повідомляло CBN, у квітні минулого року депутати зняли з посади Сергія Шульгу, а на його місце обрали Юрія Дрозда. Згодом суд за позовом Шульги ухвалив поновити звільненого голову облради на посаді.