Двоє легкоатлетів з Кіровоградщини посіли призові місця на всеукраїнських змаганнях

Перегляди: 396

Легкоатлети Олег Дорощук та Іван Доній здобули перемогу у змаганнях зі стрибків у висоту.

Про це повідомила ГС «Федерація легкої атлетики Кіровоградської області» у Facebook.

У Львові 12 січня відбувся турнір зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка». У 2024 році змагання відзначили 25-річний ювілей. У програму увійшли як дитячі змагання, так і Гран-прі серед дорослих спортсменів.

Олег Дорощук з другої спроби взяв планку у 2.24 м та здобув перемогу у змаганнях серед чоловіків. На другому місці - представник Житомирської області Роман Петрук з результатом 2,21 м. На третьому місці - теж представник Житомирщини Дмитро Нікітін - 2,18.

Також в категорії U16 перше місце здобув Іван Доній, 2009 року народження. Друге місце - Юрій Майстренко (Львівська область), результат - 1,65. Третє - Ярослав Зивер (Львівська область), результат - 1,60 м .

Тренер обох спортсменів - Геннадій Здітовецький.

Кошти зібрані під час турніру підуть на підтримку Збройних Сил України.

[caption id="attachment_102496" align="alignnone" width="640"]Олег Дорощук Олег Дорощук[/caption]

[caption id="attachment_176087" align="alignnone" width="640"] Іван Доній. Фото: ГС «Федерація легкої атлетики Кіровоградської області»[/caption]