Шестеро спортсменів з Кіровоградщини стали майстрами спорту України

Перегляди: 1313

У Кропивницькому шість спортсменів отримали звання майстрів спорту України.

Про це повідомляє Кіровоградська обласна рада в Telegram.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Шестеро вихованців комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву-2» отримали посвідчення та значки майстрів спорту України під час церемонії відкриття у Кропивницькому бейсбольного турніру «Зимові канікули» – 2024.

Майстрами спорту України стали вихованці відділення бейсболу ОСДЮСШОР-2 Микита Лябах і Олександр Галушка та вихованки відділення софтболу ОСДЮСШОР-2 Ірина Кваша, Аліна Константинова, Римма Бойко і Світлана Стародуб.

Протягом минулого сезону Микита Лябах і Олександр Галушка в складі команди «ЦНТУ-ОСДЮСШОР-Горн» виграли золоті медалі чемпіонату України та вибороли Кубок України з бейсболу. Ірина Кваша, Аліна Константинова, Римма Бойко і Світлана Стародуб разом з одноклубницями команди «ОСДЮСШОР-ОШВСМ» виграли Кубок України з софтболу та посіли ІІ місце чемпіонату України.

Спортсмени представляли Кіровоградщину в складах збірних України різних вікових категорій на чемпіонатах Європи 2023 року.