У Кропивницькому прощались із загиблими воїнами (фото)

Перегляди: 4516

Сьогодні, 23 січня, кропивничани попрощалися із загиблими на війні з росією героями: сержантом Михайлом Трубчаніновим та солдатами Русланом Дінулом і Олександром Левицьким.

Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Михайло Трубчанінов народився 21 жовтня 1970 року у Кропивницькому. Навчався в загальноосвітній школі № 24. З відзнакою закінчив Одеське морехідне училище. Пройшов військову строкову службу, повернувся до Кропивницького.

Працював в органах внутрішніх справ України, у відділі боротьби з незаконним обігом наркотиків. З часом перейшов працювати на підприємство «Теплоенергетик».

У лютому 2023 став до лав Збройних Сил України. Служив на посаді командира стрілецького відділення. Був нагороджений відомчими відзнаками.

Сержант Михайло Трубчанінов загинув 14 січня 2024 року поблизу населеного пункту Козачі Лагері Херсонської області під час виконання бойових завдань із забезпечення заходів національної безпеки і оборони України.

Руслан Дінул народився 19 квітня 1981 року у Кропивницькому. Навчався в загальноосвітніх школах № 31 та № 35. Закінчив професійно-технічне училищі № 8, тепер - Кропивницький професійний ліцей. З дитинства любив автоспорт, мав звання кандидата в майстри спорту по картингу. Захоплювався музикою, грав на музичних інструментах. Після строкової служби майже 17 років працював на підприємстві «Формула Смаку» водієм.

Від перших днів повномасштабного вторгнення, став на захист України у складі добровольчого формування. Потім пройшов курс інструктора безпілотних літальних апаратів та став одним з інструкторів волонтерської організації Victory Drones.

У червні 2022 року вперше поїхав на Донеччину передавати знання з пілотування безпілотників. За період інструкторської діяльності, навчив цій справі майже 500 пілотів, за що був нагороджений відзнакою Міністерства Оборони України «За сприяння обороні». У лютому 2023 року був мобілізований до лав Збройних Сил України, служив на посаді старшого водія розвідки військової частини, водія-радіотелефоніста роти ударних безпілотних авіаційних комплексів.

Солдат Руслан Дінул загинув 9 січня 2024 року поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області під час виконання бойових завдань із відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.

Олександр Левицький народився 28 квітня 2001 року у Кропивницькому. Навчався у загальноосвітній школі № 17, яку успішно закінчив у 2016 році. Після закінчення школи, отримав професію електрозварювальника в одному з професійно-технічних училищ Кропивницького. Пройшов військову строкову службу, після якої жив та працював в Одесі, де і застав його початок повномасштабного вторгнення росії на територію України.

У липні 2022 року Олександр Левицький добровольцем пішов захищати Батьківщину. Приєднався до лав Збройних Сил України. Служив на посаді кулеметника стрілецького відділення.

Солдат Олександр Левицький загинув 9 січня 2024 року поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області під час виконання бойового завдання.