«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». На Кіровоградщині зареєструвалось вже понад 1200 команд

Перегляди: 483

На Кіровоградщині на загальнонаціональний проєкт«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»зареєструвалось вже 1252 спортивні команди.

Про це повідомив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Найбільше – в Кропивницькій, Олександрійській, Благовіщенській, Кетрисанівській, Онуфріївській громадах. З баскетболу – 448, з волейболу–357, з футзалу–219, зі спортивного орієнтування– 116, з черліденгу– 112.

«Цейпроєкт–гарнаможливість школярам продемонструвативеличезнийпотенціал, спортивнівміння, згуртованість, жагу до перемог. Переконаний – нашішкільнікомандимаютьусішансипоборотись за званнякращих на загальнонаціональномурівні»,– зазначив Андрій Райкович.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це змагання серед учнів України під гаслом «Разом переможемо!».На учнів очікує 5 захопливих етапів змагань на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. У сезоні 2023/2024 Всеукраїнські шкільні ліги заплановано провестизмаганняз п'яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.

Ініціатор проєкту – Президент України Володимир Зеленський.

Реєстрація команд триватиме до 1 лютого.

Сайт проєкту - https://scl.gov.ua/