Ветеран Володимир Ковальов пройшов благодійний марафон на протезі (фоторепортаж)

Перегляди: 1054

Сьогодні, 2 лютого, о 9 ранку від Центральноукраїнського національного технічного університету ветеран Володимир "Букша" Ковальов розпочав завершальний етап свого марафону з метою збору коштів на ЗСУ та привернення уваги до проблем військових.

Біля ЦНТУ Володимира зустрічали кілька десятків людей, які підтримали військового та долучилися до збору коштів. Також частина присутніх вирішили супроводжувати воїна на шляху до площі Героїв Майдану. За попередні етапи марафону воїн встиг пройти зі Злинки до Великої Виски, де його зустрічали як небайдужі жителі, так і цілі колективи, прикладом, учні та колектив Великовисківського ліцею.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Ногу воїн втратив внаслідок поранення на Запоріжжі: "Поранення я отримав минулого року в січні на Запорізькому напрямку - Гуляйполе, ми підірвались на ворожій міні, реабілітацію проходив 11 місяців".

Але попри це, вирішив підтримувати свій підрозділ.

"Вирішив зі своїм побратимом зібрати кошти на потреби нашої бригади, на ремонт автомобіля, за перші два етапи мені вдалось пройти 25 км та зібрати близько ста тисяч гривень. Зараз ми вже придбали необхідні комплектуючі для авто в 56-у бригаду, тому збираємо на потреби інших бригад", - говорить воїн.

Ветеран розповів, що не може спокійно сидіти вдома, доки його побратими на фронті, тому маючи таку можливість, він вирішив зібрати кошти.

"Я вдягнув протез і вирішив пройтись", - жартома каже Володимир.

Володимира весь маршрут супроводжували його дружина Наталія та побратим Леонід. Наталія розповідає, що хоч і переживає за здоров'я чоловіка, в цілому ініціативу підтримує та у всьому йому намагається допомагати.

На досягнутому Володимир зупинятись не збирається, та має бажання знову піти в благодійний марафон, до Умані чи до Вінниці.

Як повідомляло CBN, Володимир розпочав свій марафон 22 січня на День Соборності у Злинці, він збирався пройти дистанцію щонайменше 10 кілометрів

Фото: Ігор Філіпенко, CBN.