Центральна лікарня Олександрії отримала медичне обладнання від США на 18 млн гривень

Перегляди: 621

Центральна міська лікарня Олександрії отримала медичне обладнання від командування ЗС США в Європі на 18 мільйонів гривень.

Про це повідомила Олександрійська міська рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Спеціальні медичні ліжка, апарати штучної вентиляції легенів, монітори пацієнта та інше важливе реанімаційне обладнання отримала центральна міська лікарня у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги.

Завдяки реалізації проєкту «Забезпечення реанімаційним медичним обладнанням КП «Центральна міська лікарня» до інфекційного та реанімаційного відділень передані 24 одиниці медичного обладнання на загальну суму понад 18 000 000 гривень. Серед отриманого також високопотокові системи подачі кисню, шприцеві насоси та дезинфікуючі засоби.

У рамках проєкту міжнародної технічної допомоги спільними зусиллями із донором проєкту – Відділом оборонного співробітництва Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні – Олександрійська центральна міська лікаря отримала обладнання через програму допомоги командування ЗС США в Європі, яка реалізується в Україні Відділом оборонного співробітництва Посольства США в Україні за кошти командування ЗС США в Європі.