На Кіровоградщині судитимуть жителя Луганщини за державну зраду

Перегляди: 534

На Кіровоградщині за державну зраду судитимуть жителя Луганщини, який перейшов на бік ворога.

Про це повідомила Кіровоградська обласна прокуратура у Telegram.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Прокурори Кіровоградської обласної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Луганщини за державну зраду (ч.2 ст.111 КК України).

За даними досудового розслідування обвинувачений перейшов на бік ворога та брав участь у бойових діях проти України у складі незаконних збройних формувань так званої «ЛНР».

У лютому 2022 року він добровільно прибув на тимчасово окуповану рф територію Харківської області для подальшої активної участі в діяльності НЗФ «202-й полк народної міліції ЛНР». Був на посаді стрілка одного із відділень роти. З початку повномасштабної війни за вказівкою командира цього полку проходив військове навчання на території Куп’янського району Харківщини, а згодом його полк передислокували на Чугуївський напрямок, для стримування контрнаступу ЗСУ.

Діючи у складі незаконного збройного формування, обвинувачений усвідомлював, що в умовах відкритої військової агресії рф проти України він бере активну участь у військових діях на боці ворога на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості України.

За вчинення державної зради йому загрожує до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.