iPhone 11 Pro vs iPhone 12 Pro: який смартфон кращий?

Перегляди: 1949

Вирішуючи між iPhone 12 Pro vs iPhone 11 Pro, ви стикаєтеся з вибором між двома видатними телефонами від Apple, кожен з яких має свої унікальні характеристики та переваги. У ICOOLA, ми націлені на те, щоб допомогти вам зробити обдуманий вибір, надаючи детальну інформацію про обидва пристрої. Дозвольте нам поглиблено дослідити, що вирізняє кожен з цих iPhone, допомагаючи вам визначити, який з них може стати ідеальним варіантом для покупки. Це особливо актуально, якщо ви розглядаєте можливість купити айфон бу, де важливо зважити всі "за" і "проти" кожної моделі.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Айфон 11 Про чи Айфон 12 Про, які ключові відмінності?

При розгляді iPhone 12 Pro порівняно з iPhone 11 Pro, важливо відзначити, що, крім різниці в ціні та року випуску, існують ключові відмінності між цими двома моделями. Ці відмінності можуть суттєво вплинути на ваше рішення при виборі між ними:

  • Дизайн: iPhone 12 Pro пропонує новий дизайн з плоскими краями, що нагадує стиль iPhone 4, тоді як iPhone 11 Pro має більш заокруглені краї.
  • Дисплей: iPhone 12 Pro оснащений OLED-дисплеєм Super Retina XDR з підтримкою HDR10, що забезпечує яскравіші та контрастні кольори порівняно з iPhone 11 Pro. 5G: iPhone 12 Pro підтримує 5G, що робить його кращим вибором.
  • Процесор: iPhone 12 Pro працює на базі процесора A14 Bionic, який є швидшим і ефективнішим порівняно з процесором A13 Bionic, що використовується в iPhone 11 Pro. Це забезпечує кращу продуктивність та ефективність енергоспоживання.
  • Камера: Обидві моделі мають трьохкамерну систему, але iPhone 12 Pro включає покращення в нічному режимі та новий режим нічного портрету, завдяки якому можна робити якісні знімки в умовах слабкого освітлення.
  • Матеріали корпусу: iPhone 12 Pro має рамку з нержавіючої сталі, яка є більш міцною порівняно з алюмінієвою рамкою iPhone 11 Pro. Також, iPhone 12 Pro використовує Ceramic Shield на передній панелі, що значно підвищує стійкість до подряпин та падінь.
  • Магнітні аксесуари MagSafe: iPhone 12 Pro підтримує нову технологію MagSafe, яка дозволяє легко кріпити різноманітні аксесуари, включаючи зарядні пристрої, гаманці та чохли, завдяки вбудованим магнітам.
  • Вага та розміри: iPhone 12 Pro трохи легший і тонший порівняно з iPhone 11 Pro, що може зробити його більш комфортним для тривалого використання.

Враховуючи вищенаведені відмінності, вибір між iPhone 12 Pro та iPhone 11 Pro значною мірою залежить від ваших особистих пріоритетів та потреб. Якщо вам важлива передова технологія, підтримка 5G, вища продуктивність та покращення в фотографії, особливо в умовах слабкого освітлення, то iPhone 12 Pro може стати ідеальним вибором. Відзначимо, що ця модель доступна для покупки в компанії ICOOLA - https://icoola.ua/ Також, нововведення у дизайні, підвищена міцність матеріалів та підтримка MagSafe додають додаткові переваги до цієї моделі. З іншого боку, якщо ви шукаєте надійний телефон від Apple за трохи нижчою ціною, не жертвуючи при цьому високою якістю та продуктивністю, iPhone 11 Pro все ще залишається чудовим варіантом. В кінцевому підсумку, обидва телефони пропонують високу якість та чудові характеристики, які користувачі очікують від продуктів Apple, дозволяючи вам насолоджуватися передовими технологіями та винятковим досвідом користування.

Дизайн і колірна палітра

Описуючи кожен телефон, варто зазначити, що iPhone 12 Pro доступний у чотирьох кольорах: графіт, срібло, золото та тихоокеанський синій. Його дизайн з плоскими краями не тільки стильний, але й зручний у використанні.

iPhone 11 Pro пропонується у трьох кольорах: золотий, сріблястий та темно-зелений.

Який телефон кращий iPhone 11 Pro чи iPhone 12 Pro?

Це залежить від ваших індивідуальних потреб. Якщо Вам важлива підтримка 5G, новітній дизайн та краща якість дисплею, то iPhone 12 Pro буде кращим вибором.

Якщо ж для Вас пріоритетними є компактність та трохи нижча ціна, не втрачаючи при цьому в продуктивності, iPhone 11 Pro залишається відмінним варіантом.

Висновок: Який телефон купити Айфон 12 про чи Айфон 11 про?

Висновок: обираючи між iPhone 12 Pro та iPhone 11 Pro, важливо враховувати особисті переваги та потреби. В ICOOLA ми пропонуємо широкий вибір обох моделей, допомагаючи Вам зробити інформований вибір. Незалежно від того, який телефон Ви оберете, отримаєте високоякісний продукт, який прослужить вам довгі роки.