В Олександрійському районі кіберполіція викрила інтернет-шахрая
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/2024-02-08_12-20_645515.1000x700.jpg)
Правоохоронці викрили 30-річного жителя Олександрійського району, який обманював людей на продажі дитячих іграшок, яких насправді не існувало.
Про це повідомляє ГУ Національної поліції у Кіровоградській області.
За даними слідства, чоловік розміщував оголошення про продаж дитячих іграшок, які придбати можна було лише за попередню оплату. Отримавши кошти, «продавець» припиняв спілкування й на зв’язок більше не виходив.
Правоохоронці провели обшук за місцем проживання зловмисника, у результаті чого вилучили платіжні картки, сім-картки, мобільні телефони та інші речові докази, які вказують на причетність підозрюваного до злочину.
Йому повідомили про підозру за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Розслідування триває. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.