Кропивницька міськрада придбала прилади радіозв'язку для військових на понад 3,5 млн гривень

Перегляди: 649

У рейтингу громад країни, котрі закупили найбільше приладів радіозв’язку для ЗСУ, Кропивницька міська рада знаходиться на 13 місці із сумою у понад 3,5 млн.

Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook, посилаючись на рейтинг Громадського моніторингу України.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Молодіжна антикорупційна організація «Громадський моніторинг України» провела дослідження, скільки приладів радіозв’язку для ЗСУ купили територіальні громади в Україні. Кропивницький у переліку громад — на 13 місці із 1629 органів місцевої влади.

Загалом дослідження з'ясовало, що з 1629 органів місцевої влади лише 300 закупляли прилади радіозв’язку, що складає 18% від загальної кількості.

Загалом придбали 3268 комплектів та 7060 приладів радіозв'язку на суму 253,6 мільйона гривень.

У рейтингу громад Кропивницький займає 13 місце за кількістю придбаних приладів і витрачених коштів. Так за два роки війни для ЗСУ за кошти місцевого бюджету придбали 41 комплект радіостанцій та 66 рацій, витратили на це 3,551 мільйона гривень.

Лідером рейтингу стала Дніпровська міська рада, яка придбала загалом 1755 засобів зв’язку на більш як 56 мільйонів гривень.

Найменше на засоби радіозвʼязку витратили Вінницька, Закарпатська Луганська області.