Бюджетні подорожі: як дешево добратись до Німеччини

Перегляди: 2352

Можна дістатися до столиці Німеччини автом, автобусом, поїздом, літаком. Прямий маршрут з України - лише автобусом, інші - з пересадкою в Польщі, що дорожче та довше. Стаття допоможе знайти цікавий та економний спосіб подорожі.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Бюджетні подорожі автобусом 

Дістатися з Києва до Берліна автобусом можна, скориставшись регулярними рейсами перевізників. Квитки, що коштують від 2000 до 5000 гривень, доступні на сайтах компаній. Рекомендуємо купувати заздалегідь, особливо в літній та осінній періоди, і перевірити можливість бронювання місць для комфорту. Поїздка триває понад 20 годин, з можливими затримками на кордоні, тож варто мати запас їжі та води. Автобуси зазвичай відправляються з Центрального автовокзалу Києва до Центрального автовокзалу Берліна.

Переваги поїздки автобусом

Подорож автобусом вигідна через низьку вартість квитків та часті акції, що робить її доступною. Сучасні автобуси забезпечують комфорт завдяки зручним сидінням, кондиціонерам та біотуалетам. Крім того, використання автобуса замість авто сприяє зменшенню екологічного навантаження, оскільки один автобус може перевозити понад 40 осіб.

Бюджетні подорожі поїздом

До Берліна з Києва можна дістатися поїздом із пересадкою у Перемишлі. Поїздка з Києва до Перемишля триває 10 годин, далі - прямий потяг до Берліна за 15 годин. Вартість квитків від 2500 грн. Рекомендується врахувати витрати на житло в Перемишлі, оскільки час між пересадками може передбачати ночівлю.

Переваги подорожі поїздом

Подорож поїздом часто виявляється дешевшою за авіа- чи автобусні рейси, особливо з урахуванням знижок для пенсіонерів та студентів. Це комфортабельний спосіб пересування з зручними сидіннями та кондиціонерами, що дозволяє насолоджуватися краєвидами та спілкуванням з іншими пасажирами. Подорожі поїздом також дають можливість зробити екскурсії в нових містах, наприклад, в Перемишлі, збагачуючи загальний досвід подорожі.

Бюджетні подорожі літаком з Польщі 

Для дороги з Польщі до Німеччини можна використати літак з Ряшева, Кракова чи Варшави, куди можна дістатися з України поїздом, автобусом чи на власному транспорті через піший перехід у Шегинях. Поїздка до Ряшева займе до 2 год, до Варшави - близько 7 год, з квитками від 200 грн. Подорож літаком до Берліна триває близько 2 год, квитки коштують від 2000 грн.

Плюси подорожі літаком

Подорож літаком вирізняється швидкістю, зручністю та цікавістю, особливо для українців через відсутність прямих рейсів до Європи останні 2 роки. Перетин пішого кордону може зайняти до 2 годин, а квитки на автобус через аеропорт доступні на автовокзалі. Літак забезпечує швидке та комфортне пересування, а з добре спланованою поїздкою час очікування на виліт мінімізується.

Пам’ятайте, який варіант подорожі ви б не обрали, хороший настрій допоможе взяти від неї лише позитив та приємні спогади.