У Голованівському районі розшукали літнього чоловіка, який заблукав

Перегляди: 642

На Кіровоградщині спільними зусиллями громадськості, поліцейських та рятувальників розшукали чоловіка, який заблукав.

Про це повідомило Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

10 лютого близько 20:00 до Голованівського районного відділу поліції надійшло повідомлення від жителів одного з сіл про зникнення 81-річного родича. Він вийшов із дому в обідню пору і надвечір не повернувся.

До пошуків залучили особовий склад кількох підрозділів поліції, а також представників Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Правоохоронці та рятувальники розпочали обстеження населеного пункту і прилеглих територій. У нічний час оглянули найближчі лісосмуги, яри, місцевість поблизу водойм.

Наступного ранку до проведення пошукових заходів долучилися і небайдужі громадяни. Завдяки спільним зусиллям місцезнаходження зниклого встановили. Чоловік перебував між двома населеними пунктами, неподалік залізничної колії.

Як з’ясувалося, через несприятливі погодні умови, зокрема сильний туман, він заблукав.

На місце події викликали швидку медичну допомогу. Фахівці оглянули громадянина, госпіталізації чоловік не потребував. Поліцейські доправили його додому та передали родичам.