У Кропивницькому перевірять законність під'єднання трубопроводу, через який утворилось провалля на дорозі

Перегляди: 5278

У Кропивницькому перевірять законність під’єднання трубопроводів водовідведення до каналізаційного колектора по вулиці Героїв України, через який утворилося провалля на автодорозі.

Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Сьогодні, 13 лютого, під час апаратної наради директорка Кропивницького ВКГ Валентина Давидчук повідомила, що порив заглушеної каналізаційної труби одного з підприємств, яке інтенсивно використовує воду у своїй діяльності, став причиною зсуву ґрунту з утворенням провалля по вулиці Героїв України, де виконуються капітальні ремонтні роботи на проїжджій частині.

По вулиці Героїв України, паралельно із ремонтом дорожнього покриття, інша підрядна комерційна організація на замовлення обласного управління капітального будівництва здійснює санацію каналізаційного колектора, який відводить стоки зі спальних мікрорайонів. Ці роботи проводяться за новітньою технологією, що не потребує розриття місця пролягання трубопроводів.

Усіх власників магазинів і підприємств, чиї стоки відводились в цей колектор, завчасно попередили про ремонт і заглушили виходи їхніх труб. Натомість стоки вони мали відкачувати самостійно - асенізаційними машинами.

«Заглушена труба, яка була прокладена не відповідно до технічної документації, лопнула. Вона перебуває на балансі підприємства. Скільки часу вода йшла в землю - важко сказати. Але промила вона собі чималий шлях і наробила біди на дорозі», – відзначила Валентина Давидчук.

Заступник міського голови Олександр Мосін доручив юридичному управлінню міської ради вивчити законність під’єднання трубопроводів водовідведення, де трапилася аварія, до каналізаційного колектора.

Як повідомляло CBN, 7 лютого у Кропивницькому на дорозі по вулиці Героїв України, де недавно уклали шар асфальту, утворилися глибокі ями.