Перегляди: 644

Кропивничанин Олег Дорощук підкорив висоту 2,30 м на змаганнях у Словаччині.

Про це повідомила Федерація легкої атлетики Кіровоградської області.

Олег Дорощук вперше здолав висоту 2,30 м в рамках міжнародного турніру

Banskobystricka latka, що проходив в межах Світового легкоатлетичного туру категорії Silver у Банській Бистриці (Словаччина). Це найкращий результат у його кар'єрі.

Тренер спортсмена - Геннадій Здітовецький.

Кропивничанин поступився німцю Тобіасу Потьє, який взяв «срібло». Переможцем турніру став У Сан Хок з Республіки Корея - 2,32 м.

Олег Дорощук - український легкоатлет з міста Кропивницький, який спеціалізується у стрибках у висоту, призер юнацької та юніорської континентальних першостей, майстер спорту України.

Як повідомляло CBN, нещодавно Олег Дорощук став бронзовим призером змагань Indoor Tour Silver Hustopeöské skákánis з результатом 2,28 м.