У Кропивницькому відмовили в апеляції чоловіку, який живцем спалив дружину

Перегляди: 789

Прокурори Кіровоградської обласної прокуратури відстояли в апеляції довічне позбавлення волі чоловіку, який жорстоко вбив дружину.

Про це повідомила Кіровоградська обласна прокуратура в Telegram.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Мешканцю Знам’янського району, який з особливою жорстокістю позбавив життя власну дружину – облив її бензином та підпалив живцем (п.4 ч.2 ст.115 КК України) відмовили в апеляції та залишили найвищу міру покарання - довічне ув’язнення .

Рішення Знам’янського міськрайонного суду від 27 липня 2023 року залишили без змін.

Кропивницький апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу засудженого та його захисника, які просили нового судового розгляду справи.

Прокурор під час судових слухань у суді першої та апеляційної інстанції довів умисність дій засудженого, особливу жорстокість та цинізм цього злочину. Суду надали беззаперечні докази винуватості чоловіка.

Засуджений під час судових засідань, незважаючи на наявність беззаперечних доказів його вини, не розкаявся у вчиненому, вказував на свою невинуватість та намагався перекласти провину за все, що сталося, на потерпілу жінку.